top of page
1000006646.jpg
Digital art exhibit

Kayıt Olmak İçin;

Kayıt Olmak İçin ;

* Öncelikle Demo derse katılmanız rica olunur. Bunun için kursumuz başlamadan önce ücretsiz demo tanışma dersleri yapmaktayız. 1 saat sürecek bu demo ders çocuklarınızın yazılımıa/kodlamaya ilgisi varmı/yokmu tespiti için gereklidir. Bu demo derse katılmak için ilgi tarihlerden istediğinize çocuğunuz ile birlikte direk randevu almadan gelebilirsiniz. Biz ilgi saatde sizleri bekliyor olacağız.

*Kurs hakkında detaylı bir şekilde web sayfamızı inceledikten sonra bizlere sorularınız illaki olacaktır. 

Bu sorulara cevap verecek kişi kurucumuz Gökhan SU'dur. Kendisine 0506 740 1323'den arayabilir yada whatsapp'dan ulaşabilirsiniz. Sizlere kurs hakkında tanıtıcı yada bilgilendirici mesajları ulaştırması için mutlaka bu telefonu cebinize kayıt etmeniz önemlidir. Yoksa toplu mesajlar size ulaşamaz.

*Kursa direk kayıt almıyoruz. Bunun nedeni; ilk 3 haftaya kadar öğrencinin kursa uyumu ve isteği hem sizin hemde bizim tarafımızdan gözlenmesi takiben 4. hafta öğrenci kursa devam etmesi sizin, bizim ve öğrencinin okey vermesi ile kayıt alınması yapılır. Bu ilk 3 hafta eğer bir problem var ise asla sizden bir ücret yada kayıt şartı aranmadan kursdan ayrılabilirsiniz. Zorla kimse eğitilemez :)

*Bizlerle tanışmak için 0506 740 1323 nolu telefonu arayıp kayıt için genel bilgi aldıktan sonra mutlaka yüzyüze yada demo derse tanışmak için gelmeniz önemlidir. Sizlere kodlama/yazılım eğitim süreçleri hakkında detaylı bilgi verip, yaklaşık 8 dönemlik eğitim sonunda ne gibi kazanımlar elde edecek öğrenciniz sizlere detaylı sunum yapmak isteriz.

*Kurs başladı ve siz örneğin 2. hafta kursa katılabildiniz. Üzülmeyin, öğrenciyi kaçırdığı dersler için ücretsiz kampa alıp eksik dersleri birebir tamamlatıp sonra mevcut gruplara katıyoruz. Bu süreç maksimum eğitimlerimizin 4. haftasına kadar yapabiliriz, sonrası için uygun olmaz.

*Kursumuz ön kayıt almadan katılımcı sayısına göre sınıf ve yeni gruplar açtığı için ilk hafta katıldığınız sınıf kalabalık olabilir, sonraki hafta mutlaka ya yeni sınıf açılmış yada daha boş olan gruplara yönlendirme yapmış oluruz. Kontenjan sorunumuz yoktur. Talebe göre yeni kurs için gün ve saat açabilecek kadromuz vardır.

bottom of page