top of page

Ücretsiz Demo Derse Katılmak İçin

-Kursa direk katılmadan önce, öğrencinin kodlama (programlama/yazılım)a karşı ilgisi olup olmadığı tespit etmek için ÜCRETSİZ olarak kurumumuzda DEMO Ders Günlerinden bir tanesini randevu almadan direk ilgi gün ve saatten minumum 15 dk. önce gelmeniz yeterli olacaktır.

-Demo derse öğrenci girdiği zaman velilere paralelde süreç ve kazanımları aktarmaya çalışacağız. 

-Ayrıca Demo ders dışında, öğrencinin kodlama (yazılım) hakkında herhangibir yerden bir alt yapısı var ise ona daha uygun olan bir üst gruba dahil edilme olasılığını görüşmek gerekli olabiliyor.

-Demo ders için gelemezseniz direk kursun başladığı gün gelebilir ve ilk hafta kayıt almdan ilgisi ve duruşu hakkında kaanate göre kayıt olabilirsiniz. Eğer kurs için uygun değil ise istediğiniz an ayrılabilir, hiçbir sorumluluğunuz olmaz.

-Demo ders 1 saat kadar sürecektir.

-Kursa en az ilkokul 3 e geçmiş öğrenci olması şartı vardır. Daha küçük öğrenci için uygun değildir. 

-İlkokul 3-4 ve ortaokul 5-6. sınıflar bir grupta, ortaokul 7-8. sınıf ve Liseliler farklı bir frupta yer alırlar. Haricen Üniversite öğrencisi veya mezunlar ayrı grupta yer alırlar. Sınıflar çeşidine göre 8-12-15 kişiliktir.

-Kursa katılmaya uygun olan öğrenci kursa devam etmesi için ailesinin veya kendinin bir laptop'u olması şattır. tablet malesef olmuyor. Laptop un özelliği fark etmiyor, çalışması yeterli.

-Kurs adresi çiftlikköy mahallesi 34. cadde üstü onur mobilya üst katı
(Saya park avm ile tıp fakultesi arasında kalıyor, migros ötesinde)


-Lütfen demo günleri veya kurs tarihi yaklaştığında bilgi almak için 0506 105 1803 nolu cep teli telefonunuza kaydedeniz. Whats App mesajı atılacaktır tarafınıza. 

-Kurs yerimizin teras ve kafesi vardır. İsterseniz öğrencinizi kurs esnasında istediğiniz kadar bekleyebilirsiniz. Çaylar ikramımızdır.
----
 
bottom of page