top of page

/Ne Yaparım

Merhaba ben Olcay Cantürk

 

E-posta adresim: canturkolcay@gmail.com

 

Her hafta webrazzi, sosyalmedya.co, etohum, girişim dünyası, pazarlama, motivasyon, kişisel gelişim ve teknoloji ağırlıklı trendleri takip ediyor, Mersin Üniversitesi Teknopark’da ‘Sosyal Medyada İletişim / Pazarlama/ Kişisel ve Kurumsal Girişimcilik’ konularında gruplara dersler veriyorum.

 

Ayrıca çeşitli kurumlara danışmanlık yapıyor, konferanslarda fikirlerimi paylaşıyor, bir dizi dijital projede yatırımcı ve girişimci olarak yer alıyorum.

 

Sosyal Medya Uzmanı ya da Girişimciliğin duayeni DEĞİLİM. Hiçbir zaman böyle iddialarım olmadı.

‘Girişim Cini’ ünvanı, arkadaşlarım tarafından takılan bir lakaptır.  Komik geldiği için kullanıyorum (bazılarının bunu ciddiye aldığını görmek bana daha da komik geliyor).

 

Hayatımda en çok özendiğim şeylerden biri bu bloğum. Çünkü blog yazılarım kadar beni ve fikirlerimi ifade edebileceğim bir yer yok. Diğer en zevk aldığım konu; destek verdiğim girişimlerin hayata geçip değer katması. Bunların dışında aklıma takılan, hoşuma giden ve paylaşmaya değer bulduğum şeyleri sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

 

 

Haber, röportaj, etkinlik broşür ve afişlerinde kullanmak için herkesin kullanımına açık fotoğraflarımı Google Plus Picasa albümümde bulabilirsiniz (yüksek çözünürlüklü olanları da aynı sayfadan indirebilirsiniz).

 

İletişim seçenekleri

Zamanımın neredeyse tamamını yiyip bitiren iş yükümden dolayı bana ulaşmanız kimi zaman zor olabilir. Mesajlarınıza çok geç cevap verebilirim. Lütfen kusura bakmayın, sabırlı olun. Bir asistanım, yardımcım yok. Bütün işlerimi tek başıma yapıyorum. Ama -cevap gerektiren- bütün mesajları er ya da geç yanıtlıyorum.

 

Sosyal medyaya sandığınızdan daha az zaman ayırabiliyorum. Mesaj trafiğinde yazdıklarınız gözümden kaçabilir. Benimle iletişim kurmanın en doğru ve garantili yolu e-posta olacaktır.

Cevaplayamadığım sorular

 

·         Üniversite teziniz, okul ödevleriniz ile ilgili yardım (Okul yıllarına yeniden dönmek istemiyorum. Zor kurtuldum!).

·         E-posta yoluyla yapmak istediğiniz röportajlar (röportaj yazılı yapılmaz)

·         Teknik destek talepleri (bilgisayarınıza format atmayı epostayla öğretmek kolay değil. Yakın çevrenizde mutlaka anlayan birileri vardır)

 

Hakkımda bazı bilgiler:
Linkedin
Facebook
Google Plus +
Twitter
bottom of page