top of page

TEKNOFEST / TÜBİTAK
PROJE DANIŞMANLIK VE ÜRETİM OFİSİ

Gifted Coder Mersin olarak 2015 yılından bu güne kadar ulusal ve uluslararası bir çok teknoloji projelerinde öğrencilere ve öğretmenlere danışmanlık yaptı. Yazılım, elektronik ve mekanik kapsamlı projeleri juri sunumuna anahtar teslim hale getirdi. Türkiye'de BİLSEM, Meslek Liseleri, Proje İmamhatip, Fen Liseleri ve Kolejlerin; teknoloji tabanlı projelerini Teknofest, Tübitak ve uluslar arası yarışmalara hazırladı.

Proje fikrinizi bize iletiniz, gerisini bize bırakın...

Ayrıca robotik kodlama eğitmen eğitimi veriyoruz.

Okullar için robotik eğitim seti metaryelleri satışı yapıyoruz.

WhatsApp Image 2021-11-20 at 10.16.46.jpeg

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Çalıştığınız kurumda, öğrencilerinizin teknoloji tabanlı proje fikirleri çıkmaktadır. Bu fikirleri hayata geçirmek için mevcut yetenekleriniz kafi gelmeyebilir.

Fikrin nitelikli bir prototip sunumuna hazırlanması için alanında uzman bir ekip ile çalışmanız gerekebilir. 

Fikrin analizi, iş planın yazılması, ihtiyaç ürün listesinin alımı, prototip yapımı, yazılımı, mekanik birleşimi, afiş tasarımı ve öğrencinizin sunuma hazırlanması hizmetlerinin tümünü tek bir noktadan yönetebilirsiniz... 

WhatsApp Image 2021-11-20 at 10.16.46.jpeg
ekip-gifted-coder-mersin.png

Proje Ekibimiz

Alanında uzman; Bilgisayar Mühendisi, Elektronik Teknikeri, Bilgisayar Donanımcısı, 3D Modelleme Uzmanı, Megatronik Mühendisi, Girişimci Eğitmeni ve Robotik Kodlama Sektöründe 7 yıllık tecrübesi ile Gifted Coder Mersin ekibi...

NASIL ÇALIŞIRIZ?

1.Projenizin detaylarını sizlerden alırız. Önerilerimiz ile örnek prototip tasarımı kağıt üzerinde sunarız.

2.Proje yapım maliyet teklifi sunarız proforma halinde.

3. Proje gelişmelerinde ilgili kurum ile sürekli görüşmeler sürer.

4.Proje testleri bitiminde, afiş tasarımı için fotolar belirlenir.

5.Proje teslimi yüzyüze veya kargo ile yapılır. Yüzyüze yada online proje eğitimi verilir.

6. Proje ödemesi talep edilir. 

7. E-Fatura ve Kurumumuzun Borcu Yoktur Yazısı Teslim Edilir.

İLETİŞİM; 0506 740 1323

EMAİL; mersingiftedcoder@gmail.com

Bugüne Kadar Yaptığımız Projelerden Bazıları

Marble Surface

Sürücü Emniyet Gözlüğü

Araç sürücülerinin yorgunluk ve uykuya dalma gibi durumlarda görüntü işleme teknolojisi kullanılarak sürücünün kafasına takılı olan gözlüğün titreşim ve ses ile uyarma sistemi. Projede rasperry pi 5 teknolojisi kullanılmıştır.

Proje Çanakkale Bilsem Tarafından Patent Başvurusu Yapılmıştır.

Keyboard and Mouse
Marble Surface

Zorunlu Su Tasaruf

Gelecekte evlere verilecek su miktarında zorunlu kısıtlamaya gidelecek. Dünyada su krizi başlayacak. Projede evlerdeki her musluk için anlık, günlük, haftalık, aylık ve yıllı gibi su tüketim miktarlarının takibi yapılması planlanmıştır. Evlere aylık verilecek su miktarına göre musluklarda kontrollü su tüketimi sağlanmıştır. Proje ardunio mega, selonoid valf ve debi ölçer gibi kompenatlar kullanılmıştır. Proje Mersin Bilsem olarak patent başvurusu yapılmıştır.

Keyboard and Mouse

Yer Altı Otonom Çöp Toplama

Modern şehirlerde çöpleri toplamak için yer altına tüneller açılıp, çizgi ve mesafe takibi yapabilien güneş enerjisi ile şarj edilebilen otonom çöp taşıma konteynerleri planlanmıştır.

Proje Mersin Bilsem için geliştirilmiştir. 

Keyboard and Mouse
WhatsApp Image 2021-11-20 at 17.03.13.jpeg

Fabrika Atık Su Takip

Fabrikaların atık su takip sistemidir. Tehlikeli seviyede fabrikalar atık suyu dere, göl veya denizlere boşaltması durumunda bölge yetkililerine online bilgi veren sistem.

Mersin FLL Akamdemi için geliştirilmiştir.

Keyboard and Mouse
Marble Surface

Araç Altı Canlı Tespit

Araçların altında canlı hayvan tespiti için geliştirilen bir sistem. Sistem arduino tabanlı geliştirilmiştir. Canlıyı vücut sıcaklığı ile tespit etmek için ısı sensörü kullanılmış, lcd ekran ve buzzer ile uyarma planlanmıştır. Araç protatipi için plastik enjeksiyon teknolojisi kullanılmıştır.

Keyboard and Mouse

Araç Motor Soğutma Sistemi

Araçlarda mevcut klima sisteminden entegre edilen yönlendirme sistemi ile araç içi soğukluk veya sıcaklığı motor çevresine iletmek. Proje Mersin Bilsem için Geliştirilmiştir.

Keyboard and Mouse